Brutal Doom

20b
oy
0

Doom'u daha da ölümcül yapın

132.6k

Bu uygulamayı oyla

Brutal Doom, üç senelik yoğun bir gelişimin sonunda normal oyuna kıyasla (özellikle ateş etme mekanizmaları söz konusu olduğunda) çok daha kanlı ve rafine bir tecrübe şansı sunan, orijinal Doom için yapılmış bir oyun modudur.

Doom’un dozu artırılmış şiddetini yalnızca duvarlara ve düşman bedenlerine sıçramış kan lekelerinden değil, aynı zamanda insanları kafalarından vurma ya da düşmanlarınızı kurşunlarla parçalara ayırma gibi yeni seçenekler sayesinde de fark edebilirsiniz. Ayrıca hemen hemen tüm rakipleriniz artık tamamen yeni ölüm animasyonlarına sahip olacak.

Doom’un varsayılan olarak fareyi kullanmayan normal ateş etme sistemi güncellendiği için artık fareyi kullanıyor. Ama oyunun en iyi yanı tüm silahlar yeniden tasarlandığı için hiçbir silahın diğerlerinden kayda değer şekilde daha iyi olmaması. Örneğin makineli tüfek büyük düşman gruplarına karşı en iyi arkadaşınız iken kısa namlulu çifte kısa mesafede en iyi seçeneğiniz olacak.

Brutal Doom mevcut Doom modlarından en iyisi çünkü size çok daha iyi görünen daha kanlı ve eğlenceli bir yenileme ile orijinal oyunun tüm seviyelerinin tadını çıkarma imkanı veriyor.
Uptodown X